Реєстрація спортивних організацій

Електронний реєстр ФГУ

Федерація гімнастики України, яка є колективним членом Української федерації гімнастики, що має статус національної федерації і отримала від держави виключні повноваження, у тому числі і щодо розвитку в Україні художньої гімнастики, створила Єдиний Електронний реєстр, метою якого є систиматизація відомостей про гімнасток, тренерів та суддів задля їх повного та достовірного обліку, встановлення ступеня кваліфікації, формування резерву до національних збірних команд з художньої гімнастики, тренерського та суддівського складу.
Перед тим як розпочати реєстрацію спортивної організації, уважно прочитайте інструкцію. В процесі реєстрації, будь ласка, використовуйте українську мову. Дякуємо!
ІНСТРУКЦІЯ для ДЮСШ/СДЮШОР:
ІНСТРУКЦІЯ для ТОВ та ГО:
ВІДОМОСТІ ПРО МЕНЕДЖЕРА ОРГАНІЗАЦІЇ
Вкажіть серію та номер паспорту особи, що створює обліковий запис
Копія першої сторінки паспорту
у форматі +38 (код) телефон
ВІДОМОСТІ ПРО СПОРТИВНУ ОРГАНІЗАЦІЮ
Вкажіть повну назву спортивної організації
Введіть код ЄДРПОУ спортивної організації
Лише для ТОВ та ГО. Шаблон заяви можно завантажити за посиланням
шаблон офіційного листа можно завантажити за посиланням
Квитанція про сплату членського внеску (ЛИШЕ для нових членів ФГУ - ТОВ та ГО)
Відповідно до Закону України ''Про захист персональних данних'' № 2297-VI від 01.06.2010 № 2297-VI (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2297-17), надаю ФГУ свою згоду на обробку, розповсюдження та використання моїх персональних даних: про освіту, професію, спеціальність та кваліфікацію, трудову діяльність, науковий ступінь, вчене звання, паспортні дані, дані про зареєстроване або фактичне місце проживання, біографічні довідки, номери телефонів, дані про мою участь у міжнародних та українських проектах з метою кадрового обліку та управлінського обліку згідно з чинним законодавством України. Обробка, поширення і використання персональних даних здійснюється протягом року. Доступ третіх осіб до персональних даних надається тільки у випадках, прямо передбачених чинним законодавством України. Підписанням цієї заяви підтверджую, що я поставлений до відома про власника персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, права власника персональних даних та осіб, яким передаються зазначені персональні дані.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Адміністрація Електронного Реєстру ФГУ тел.: +380 95 820 31 16 email: eregister.fgu@gmail.com Робочі години: ПН, ВТ,СР, ЧТ, ПТ з 10.00 до 13.00 Офіційний сайт Федерації Гімнастики України
Офіційний сайт національної федерації "Українська федерація гімнастики"